KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15186388
nr 1518 6388
Doris Hennix
(1908-1997), Sverige
Kroki. Signerad, daterad -57. Blandteknik, bildmått: 40x49 cm, yttermått inklusive ram: 53x62 cm
måndag 30 januari 2023
kl 20:27:51
Doris Hennix
Läs mer om Doris Hennix